Promosyon sözleşmeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında

Promosyon sözleşmeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında

Promosyon anlaşmalarının yenilenmesi, memur, işçi dahil tüm çalışanların yaşadığı promosyon ücreti mağduriyetinin giderilmesi, promosyon sözleşmelerinin yenilenerek yeni ve daha yüksek maaş promosyonu ücretinin çalışanlara verilmesini sağlamak için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, maaş promosyonlarının da yer aldığı bazı konuları görüşmek üzere Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

Maaş promosyonu konusu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğanın masasında. Memurların ve işçilerin maaş promosyonu anlaşmalarında yaşadıkları sorunların çözümü için EBS Genel başkanı Ali Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğanla görüştü.

Memur Sen genel başkanı Ali yalçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan Yalçın, Erdoğan ile Öğretmenlik Meslek Kanunu, uzman öğretmenlik, başöğretmenlik, öğretmen eğitime hazırlık ödeneği ve maaş promosyonlarını görüştüğünü duyurdu. İşte EBS Başkanının promosyon, öğretmenlik kariyeri ve hazırlık ödeneğine ilişkin görüştüğü detaylar.

Memur Sen genel Başkanı Ali Yalçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme yaptı. Görüşmeye ilişkin açıklama yapan Yalçın, eğitim camiasının ve memurların gündeminde olan promosyon, uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik kariyer sistemi ve eğitime hazırlık ödeneği konularının gündeme getirildiğini bildirdi.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Yalçının Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrasında sosyal medya üzerinden açıklama yapan Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın sözleşmeliler, meslek kanunu, hazırlık ödeneği ve promosyon konularında görüşme yaptıklarını açıkladı. Bu konuların ise çözüme kavuşması bekleniyor.

ALİ YALÇINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE PROMOSYON, EĞİTİME HAZIRLIK ÖDENEĞİ VE ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNU GÖRÜŞMESİ AÇIKLAMASI

İşte Ali Yalçının sosyal medya üzerinden paylaştığı görüşmenin detaylarını içeren o twit:

Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan ile görüşerek; Sözleşmeliler, Meslek Kanunu, Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği, Promosyon başta olmak üzere kamu görevlilerinin beklentilerini ve çalışma hayatına ilişkin sorunları paylaştım.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.