Yılın öğretmeni Sakarya’dan geldi!

Yılın öğretmeni Sakarya’dan geldi!

Sakarya ili içerisinde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren ve yılın öğretmeni seçilen Gökhan Çiçek Ankara’da ve İstanbul’da düzenlenen programlara katılarak şehrini temsil etti.

Sakarya’da öğrencileri ile teknoloji alanından uluslararası birçok başarıya imza atan Gökhan öğretmen Ankara ve İstanbul’da düzenlenen 24 Kasım öğretmenler günü etkinliklerinde şehrini temsil etti. Şehirlerini temsil etmeye gelen birçok öğretmenler beraber Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile çelenk bırakma törenine katıldı.

Gökhan Çiçek öğretmen başarısı ile dikkat çekiyor!

Sakarya ili içerisinde teknolojik çalışmalar ile TEKNOFEST gibi çalışmalara sunduğu projeler ile üstün bir başarı yakalayan Gökhan Çiçek 24 Kasım öğretmenler günü dolayısı ile düzenlenen programa katıldı. Programda ilk olarak Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz ile birlikte Ankara Keçiören’de Bakanlık tarafından oluşturulan Öğretmen Hatıra Ormanı ve Şehit Öğretmenler Abidesi’ni ziyaret ederek hatıra ormanına bir çam fidanı dikti. Sonrasında Milli Eğitim Bakanı ve yardımcılarının katıldığı akşam yemeğine katıldı.

Aybüke Öğretmen Oldum Ben!

Şehirlerini temsil etmek üzere gelen öğretmenler Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’le birlikte Anıtkabir de çelenk sunma törenine katıldılar. Ayrıca Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın hayatının anlatıldığı ‘Aybüke; Öğretmen Oldum Ben’ filminin galasına da katılım sağladılar.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.