Müdür yardımcısının öğrenciye yaptığı hareket ağızları açık bıraktı! Bu kadarına da pes dedirtti!

Müdür yardımcısının öğrenciye yaptığı hareket ağızları açık bıraktı! Bu kadarına da pes dedirtti!

Yaşanan olay aileyi çıldırttı. Küçücük çocuk neye uğradığını şaşırdı. Muğla’da yaşanan olay bir okulda gerçekleşti. Muğla’da müdür yardımcısı küçücük çocuğu havaya kaldırıp yere fırlattı. Olay sonrası aile müdür yardımcısı hakkında suç duyurusunda bulundu

Aile en yakın savcılıkta soluğu aldı. İşte dehşet olayın detayları haberimizde…

Dehşet anı anlattılar

Muğla’da okulda yaşanan olayda müdür yardımcısı, 6 yaşındaki küçücük çocuğu daha birinci sınıf olan öğrenciyi havaya kaldırıp şok eden bir hareket ile yere fırlatması gündeme oturdu. Yaşanan dehşet olayın sonrası yaralanan öğrencinin ailesi tarafından savcılığa müdürü yardımcısı hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

6 Ekim2023 tarihinde Milas ilçesindeki Sakarya İlkokulu'nda yaşanan korkunç olayda, okulun müdür yardımcısı olan M. S. G. isimli şahıs, birinci sınıf küçücük öğrenciyi E.S.'yi koridorda hiç bir yer yokken bir anda kollarından tutarak, havaya kaldırıyor ve sonra yere doğru küçücük çocuğu fırlatıyor. E.S., okul çıkışı gelen annesine olayları hemen anlatmıyor. Annesi S.Ö.S. ile eve dönüyor. Evde, küçük çocuk belinde ağrı olduğunu söyleyince E.S., annesinin ısrarı üzerine yaşananları anlatmaya başlıyor.

Sırtında morluklar olduğu anlaşıldı

Küçük çocuk ısrarlar karşısında olayı anlattıktan sonra küçük çocuğun sorumda oluşan morluklar fark ediliyor. Sırtında morluklar oluşan E.S., hastaneye götürülüyor ve hastaneden yaşanan olaydan dolayı darp raporu alınıyor. Ardından da müdür yardımcısı M. S. G. hakkında Milas Cumhuriyet Savcılığı'na karşı üzüntülü aile suç duyurusunda bulundular. Olayın ardından başlattıkları hukuki süreç hakkında sürecin takipçisi olacaklarını belirten üzgün anne S.Ö.S., "Küçücük oğlum, müdür yardımcı tarafından havaya kaldırılıp, 1,5 metre kadar yükseklikten aşağıya beton zemine fırlatılarak sırtüstü düşmüş. Sırtı morarmış ve iki gün küçücük oğlum yürüme güçlüğü çekti.

Müdür yardımcısı hakkında konuşmalarına devam eden acılı anne ”Bu insanlıktan yoksun kişi tarafından yerde acılar içinde ağlayan çocuğum bırakıldı ve hayatına neredeyse kastedildi. Bu durum küçücük arkadaşlarının korku dolu bakışları önünde gerçekleşti ve bu olay yaşandı.

Nasıl bir insan ki, nasıl bir eğitimci ki ona emanet edilmiş 6 yaşında küçücük bir çocuğun hayatına kastedebilirsin? İki haftalık uğraşlarımız sonrasında, müdür yardımcısı açığa alındı ve ancak 6 günlük üstünkörü ve özensiz yapılan soruşturma sonucu sonrasında idari ceza verilerek, şiddeti yaşayan oğlum ve tanık olan arkadaşlarının yaşadığı travma göz ardı edildi ve sadece 'görev yeri değişikliği' yapılmadan görevine iade edildi. Hala o okulda nasıl olabilir. Bu çok ciddi kabul edilemez bir durumdur. Bu olayı kabul edemiyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum