Milli Eğitim Bakanlığından son dakika güncellemeler gelmeye devam ediyor! İlçe müdürü aramaları son hız devam ediyor!

Milli Eğitim Bakanlığından son dakika güncellemeler gelmeye devam ediyor! İlçe müdürü aramaları son hız devam ediyor!

Milli eğitim Bakanlığı ilçe milli eğitim müdürlüklerinde yaptığı değişimler ile gündemde kalmaya devam ediyor. Bakanlığımız birçok ilçemizde yeni atamalar yapmaya devam ediyor. Yeni atanan müdürlerimizin isimleri açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığımızdan son dakika atamaları hakkında yayınlanan haberlere göre üç ilçemizde daha milli eğitim müdürü değişti. Milli eğitim bakanlığın da yeni atanan ilçe müdürlerimizin isimleri detayları haberimizde...

Milli eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar ve elde edilen bilgilere göre Balıkesir ve Kocaeli illerimizde üç ilçe milli eğitim müdürümüz değişmiştir.

Milli eğitim bakanlığının art arda yaptığı atamalar

- Kocaeli Derince İlçemizin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Osman Karabayır'ın emekli olması ile birlikte boşalan koltuğa atama yapıldı ve yeni isimler geldi. Edinilen bilgiye göre yapışan atama ile İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi Okul Müdürümüz Ayhan Erin, Derince İlçemizin yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

- Balıkesir ilimizin Erdek eski İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erbil Camgöz, görevden alınması ile üzerine açmış olduğu davayı kazandı ve Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak yeniden atandı. Ve görevine başladı.

- Erdek İlçemizin Milli Eğitim Müdürümüz görevini devam ettiren Şafak Turan da Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze atanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum