Emekli öğretmen şüpheli bir şekilde ölü bulundu! Yakınları merak etmeseydi nasıl bulunacaktı?

Emekli öğretmen şüpheli bir şekilde ölü bulundu! Yakınları merak etmeseydi nasıl bulunacaktı?

Emekli öğretmen evinde ölü bulundu. Emekli öğretmen önceki günlerde de evinde yangın çıktığını ve müdahale edilerek söndürüldüğü ifade edildi. 73 yaşındaki emekli öğretmen evinde yalnız bulundu.

Esenyurt mahallesinde eşi ile birlikte yaşayan 73 yaşındaki emekli öğretmen evinde tek başına olarak ölü bulundu. 73 yaşındaki kadın bulunduğunda vücudunda yanık izlerinin de bulunduğu açıklanan bilgiler arasında. İşte şüpheli ölümün sır perdesi ve tüm ayrıntılar haberimizde…

Emekli öğretmenin şüpheli ölümü

İstanbul Esenyurt’ta yaşayan 73 yaşındaki emekli öğretmenimiz evinde ölü bulundu. Emekli kadının vücudunda bulunan yanıkların oluşu ileri sürülürken, bir önceki gün ise evinde ufak çaplı yangın çıktığı öğrenilmişti. Yaşanan talihsiz olay, İstanbul’un Esenyurt İstiklal Mahallesi’nde yaşandığı açıklandı.

Açıklanan iddialara göre, İstanbul Esenyurt’ta yaşayan emekli öğretmenimiz Mukadder Patlak (73)’dan haber alamayarak merak ettiler ve yakınları evine doğru gitti. Mukadder Patlak’ın evinde yerde cansız bir şekilde yattığını gören yakınları da sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Sağlık ekipleri Mukadder Patlak’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Eşiyle birlikte yaşadığı öğrenilen emekli öğretmenimizin bir gün öncede evlerinde ufak çaplı yangın çıktığı ve yangını komşularının ve eşinin söndürdüğü bilgisi verildi.Mukadder Patlak’ın vücudunda yanık izlerine de rastlandı.

Mukadder Patlak’ın cansız bedenini evin ortasında duran çöp poşetleri kaldırılarak arasında bulunduğu açıklandı. Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekiplerinin, incelemeleri ardından Mukadder Patlak’ın cansız bedeninde yanık izlerine rastlandı.

Mahalleli ölüm hakkında konuştu

Aynı mahallede esnaf olan yani Esenyurt’ta çalışan Cemil Aktaş “Ben buranın yıllardır esnafıyımdır. Mukadder ablayı da yıllardır yakından tanırım. Ben buranın da ayrıca yerlisiyim. Dün bir patlama olduğu söylendi evinde. Tüp patlamış. Yaralanmış. Üzüldük. Ailesine baş sağlığı diliyorum. Bundan bir ay kadar önce ayağı sakatlanmıştı ve rahatsızdı. Evinden dışarıya pek fazla çıkmıyordu. Durumları da zaten pek iyi değildi. Kendiside ayrıca emekli öğretmendi” diye ifadelerde bulundu.

Mukadder Patlak’ın cansız bedeni de otopsi yapılmak için İstanbul Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldığı açıklandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.