Eğitim Bir-Sen öğretmen atamaları için devreye girerek, taleplerini iletti!!!

Eğitim Bir-Sen öğretmen atamaları için devreye girerek, taleplerini iletti!!!

Eğitim Bir-Sen öğretmen atamaları için devreye girerek, öğretmen atamaları ile ilgili taleplerini MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi ilettiklerini aktardı. Detaylar işte sizlerle...

2024 yılı yönetici görevlendirmesi ve öğretmenlerin yer değiştirme takvim açıklanarak, MEB tarafından yayımlanacak yeni yönetici görevlendirme yönetmeliği ile yapılacağı bilgisi verildi.

Yavuz, görüşmelerinin detaylarını açıkladı!

Yönetici görevlendirmesi ile öğretmenlerin yer değiştirmesi ile ilgili açıklama yapan, Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz ise MEB Personel Genel Müdürü Bülent ÇİFTÇİ ile gerçekleştirdikleri görüşmenin detaylarını açıkladı.

Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, MEB Personel Genel Müdürü Bülent ÇİFTÇİ ile bir arada gerçekleştirdikleri görüşmeleri ile ilgili detayları kamuoyuna duyurarak, şu bilgileri aktardı;

Eğitim Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz ile Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Deniz, Milli Eğitim Bakanlığı Personel İşleri Genel Müdürü Bülent Çiftçi ile bir arada gerçekleşen, görüşmede, öğretmenlerin mülakatsız atama talebi ve zamanda da 100 bin öğretmen ataması isteklerini dile getirerek, MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi’ye bizzat ilettiği açıklandı.

Atama takvimi ne zaman?

Atama takviminin önümüzdeki hafta açıklanması beklenildiği bilgisini veren, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, tarih vererek konuyla ilgili şu bilgileri aktardı;

12 Şubat Pazartesi günü gerçekleşmesi beklenen kabine toplantısında öğretmen atama sayılarının görüşüleceği bilgisi veren Tekin, kabine toplantısında mülakatların uygulanıp uygulanmayacağı ile ilgili görüşme yapılacağını açıkladı.

Bakan Tekin, atama takviminin önümüzdeki hafta kabine toplantısı sonrasında açıklanacağının müjdesini verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum