Burs başvuruları açıklandı!

Burs başvuruları açıklandı!

Birçok öğrencinin merakla beklediği burs bilgileri verildi. Üniversite öğrencileri heyecanla yaptıkları burs başvurularının sonuçları açıklandı. Üniversite öğrencileri için çok önemli olan burs oranlarında bir değişim var mı?

Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvuru sonuçları ve detayları haberimizde ...

Burs sonuçları açıklandı

2023-2024 Eğitim öğretim Yılı Eğitim Yardımı / Burs Hizmetlerimize ait olan Vakıflar Genel Müdürlüğü yükseköğrenim burs başvuru sonuçlarımız açıklanmıştır.

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yükseköğrenim Bursu için başvuru değerlendirme işlemleri tamamlanmış ve başvuru sonuçlarımız sorguya açılmış bulunmaktadır. Öğrencilerimiz başvuru sonuçlarını resmi siteden kolaylıkla öğrenebilirler…

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğrenim Eğitim Yardımı için başvuru değerlendirme işlemlerimizi tamamlamış ve başvuru sonuçları sorguya açılmış bulunmaktadır. Başvuru sonucunuzu resmi eve sitesinden öğrenebilirsiniz…

2023-2024 Eğitim Yılı Yabancı Uyruklu olan Öğrenci Yükseköğrenim Burs Başvuruları için 01.11.2023 tarihi itibariyle sona ermiş bulunmaktadır. Başvuru değerlendirme işlemleri hakkında devam etmekte olup başvuru sonuçları ile ilgili öğrenmek istediğiniz duyurular için resmi Web sitemiz üzerinden yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum