AUZEF bütünleme soruları ve cevapları yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

AUZEF bütünleme soruları ve cevapları yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bütünleme sınavlarına katılım sağlayan adaylar, “AUZEF bütünleme sınavlarına soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

AUZEF soru ve cevapları nereden yayımlanır? Sınav soru kitapçıklarına nereden ulaşım sağlanabilir” Sorularına yanıt aramaya başladı. Soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz...

Sınav soru kitapçıklarına nereden ulaşım sağlanabilir?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bütünleme sınavlarına katılım sağlayan adaylar, için, AUZEF bütünleme soruları ve cevap anahtarının 7 (yedi) iş günü içerisinde yayımlanması tahmin ediliyor.

Sınav soru kitapçığına, aksis.istanbul.edu.tr adresindeki AUZEF Yeni Öğrenme Yönetim Sistemi üzerinden ulaşabilecek.

AUZEF değerlendirmesi nasıl yapılıyor?

10 Şubat 2024 tarihinde başlayan 2023-2024 eğitim-öğretim yılı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) güz yarıyılı bütünleme sınavının 11 Şubat 2024 tarihine kadar devam edeceği bilgisi verilirken, soruların çoktan seçmeli olması bütünleme sınavında her ders için 20 soru sorulacak. Bütünleme sınavına girecek adaylara soruların çözümü için 30 dakika süre verilecek.

Açıköğretim programlarında genel olarak, dört (4) yanlış cevap, bir (1) doğru cevabı götürerek, yapılan her yanlış yanıt, için alınan toplam puandan 1,25 puan düşüyor. Uzaktan öğretim programı kapsamında bu uygulama değişmektedir. Uzaktan öğretim programı kapsamında, Ara/vize sınav sonuçlarının değerlendirmeye etki oranı %30, bitirme/bütünleme sınavının ise %70 olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.