2 Milli Eğitim Müdürü Atandı

2 Milli Eğitim Müdürü Atandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından iki milli eğitim müdürü ataması yapıldı. Bakanlıkça atanan yeni milli eğitim müdürleri kim oldu?

Çerkezköy Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kapaklı Milli Eğitim Müdürüğü'ne yeni atamalar gerçekleştirildi.

İrfan Danışmaz, Tekirdağ Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Ardından son beş yıldır Kapaklı İlçe Müdürlüğü görevinde bulunmaktaydı. İrfan Danışmaz, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Halil Vardı, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapmaktaydı, Tekirdağ Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atandı.

HALİL VARDI KİMDİR?

Halil Vardı, 10 Şubat 1984 tarihinde Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde doğmuştur. İlköğrenimini Çorlu Cumhuriyet İlkokulu ve Çorlu Cumhuriyet Ortaokulu'nda tamamladıktan sonra ortaöğrenimini Çorlu Mimar Sinan Lisesi (YDAL)'nde tamamlamıştır.

Eğitim hayatına 4 Haziran 2007'de Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olarak başlayan Halil, 6 Eylül 2021 tarihinde Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü'nden de mezun olmuştur.

Meslek hayatına Tekirdağ/Çorlu 125. Yıl İlköğretim Okulu'nda başlayan Halil, ardından Siirt/Baykan Karakaya İlköğretim Okulu ve Kastamonu/Cide Yatılı Bölge Ortaokulu'nda Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmıştır.

16 yıllık meslek hayatında 8 yıl öğretmenlik, 3 yıl müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve okul müdür vekilliği görevlerini başarıyla yerine getiren Halil, 27 Aralık 2018 - 7 Aralık 2023 tarihleri arasında Gölhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev almıştır.

7 Aralık 2023 tarihi itibariyle Halil, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak yeni görevine başlamıştır. Eğitim alanında toplam 166 kurs ve seminere katılan Halil, ayrıca 13 projede lider ve yürütücü olarak danışmanlık yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

İRFAN DANIŞMAZ KİMDİR?

İrfan Danışmaz, 1972 yılında Trabzon´da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul´da tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdi. 1998 yılında İstanbul Sarıyer´de Sınıf Öğretmeni olarak öğretmenliğe başladı. 2008 yılında Müdür Yardımcısı oldu. 2009 yılında Müdür Vekili oldu. 2011 yılında Sarıyer Kaymakamlığı AB Koordinasyon ve Projeler sorumlusu olarak görev aldı. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde yüksek lisansını tezli olarak tamamladı. 2012 Şubat ayında Beykoz ilçesine okul müdürü olarak atandı. 2014 Yılı Sınava dayalı Şube Müdürlüğü Atamalarında Tekirdağ İli Çerkezköy’e Şube Müdürü olarak atanan Danışmaz, evli ve iki çocuk babası.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.