İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rekor promosyon anlaşması: 58 bin TL ödeme!

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rekor promosyon anlaşması: 58 bin TL ödeme!

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çiçek, eğitim camiasını sevindiren müjdeli haberi duyurdu. Kayseri Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim çalışanları için tarihi bir promosyon anlaşmasına imza attı. İşte merak edilen detaylar...

Rekor Promosyon: 58 Bin TL

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, maaş ve ücretlerin ödeneceği bankayı belirlemek amacıyla yapılan ihalede, en yüksek teklifi veren Akbank ile 58 bin TL üzerinde anlaşmaya vardı. Bu promosyon anlaşması, Türkiye'deki eğitim camiasında bugüne kadar yapılan en yüksek tutarlı anlaşma olarak dikkat çekiyor.

Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlıyor?

Kocasinan'a bağlı okullarda görev yapan personelin maaş, ek ders, fazla mesai, ikramiye ve diğer ödemeleri, anlaşma kapsamında Akbank üzerinden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda, 58 bin TL'lik promosyon ödemesi, 15 Temmuz'dan itibaren tek seferde hesaplara yatırılacak.

Anlaşmanın Süresi ve Detayları

Bu önemli anlaşmanın süresi 3 yıl olarak belirlendi. Bu süre zarfında, personelin tüm mali işlemleri Akbank aracılığıyla yürütülecek. Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çiçek, süreci şu sözlerle özetledi:

"Değerli Eğitim Çalışanlarımız; Promosyon sözleşmesi için bankalarla yürüttüğümüz müzakereler tamamlanmıştır. En yüksek teklifi veren Akbank ile sözleşme imzalanmak üzere anlaşmaya varılmıştır. Promosyon bedelimiz 15 Temmuz'dan sonra tamamı tek seferde hesaplara yatırılmak üzere 58.000 TL olarak belirlenmiştir."

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz