Selçuk Üniversitesi 131 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi 131 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI yayınlandı.

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan “Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru İle İlgili Atanma ve Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esasları” veya "Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Atanma ve Yükseltme Kriterleri Yönergesi" ölçütlerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 21 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıntılı ilan metni ve genel açıklamalar Üniversitemiz web sayfası (www.selcuk.edu.tr) Genel Duyurular'da mevcuttur.

DUYURULUR.

adsiz-002.png

İlanın tüm detayları için: https://kamuilan.sbb.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=gloA8HDxJ8HiW0DiiZeU31N8LMCGcL7DqCtphRDI86o7K21qepG5vBJZ%2b9RhqKPa%2b%2fBU%2fSZFsRiI9DA9rhKMfF9ImUq9nw4bOs0Heh%2b%2bHKt6ZkF%2bNd6k0EfhLUWywW4%2b

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum