Twitter'dan devrim gibi yenilik! Artık tweetlere 'düzenleme' özelliği gelecek

Twitter'dan devrim gibi yenilik! Artık tweetlere 'düzenleme' özelliği gelecek

Sosyal medya platformları kullanıcıdan gelen talepler doğrultusunda, daha fazla kullanıcıya sahip olmak için yenilikler yapmaya devam ediyor. Sosyal medya platformu Twitter da bir dizi yenilikleri hayata geçirecek. Test aşamasındaki özelliğin önümüzdeki haftalarda bazı Twitter Blue abonelerince deneneceği duyuldu.

Twitterın, kurulduğu günden bu yana en çok talep edilen özelliklerin başında geldiği söylenen tweet düzenleme dönemini başlattığı iddia edildi.

Bugün paylaşılan açıklamaya göre deneme sürecinin, şirket içerisinde süren tweet düzenleme özelliği önümüzdeki haftalarda bazı Twitter Blue abonelerine sunulacağı yazıldı.

İddialara göre bir tweet, paylaşıldıktan sonra 30 dakika içerisinde birkaç kez düzenlenebilecek. Düzeltilen tweet’in yanında düzenlendiğini belirten bir ikon yer alacak. Kullanıcılar, düzenlenmiş bir tweet’in eski versiyonlarını da görüntüleyebilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.