Taksi şoförü önce İngiliz vatandaşını öldürdü, sonra intihar girişiminde bulundu!!!

Taksi şoförü önce İngiliz vatandaşını öldürdü, sonra intihar girişiminde bulundu!!!

Kartal’da İngiliz vatandaşı ve aynı zamanda da İngilizce öğretmeni olan Katie Erorbay, öğretmenlik yaptığı anaokulu çıkışında, aracına bindiği esnada taksi şoförü tarafından silahla öldürdü.

İngiliz vatandaşı Katie Erorbay, ölümüne sebep olan ve daha sonra intihar girişiminde bulunan Mustafa G, hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından, “kasten öldürme” suçundan gözaltına alındı. Detaylar işte sizlerle...

İngiliz öğretmeni öldüren şüpheli tutuklandı!

İstanbul, Kartal'da, anaokulda öğretmenlik yapan Katie Erorbay'ı okul çıkışında öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şüpheli taksi şoförü Mustafa G, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından, "kasten öldürme" suçundan yakalanarak tutuklandı.

İngiliz vatandaşı Katie Erorbay, 1 Şubat tarihinde öğretmenlik yaptığı anaokulundan çıktıktan sonra, aracına bindiği esnada Mustafa G. tarafından silahla vurularak öldürüldüğü bilgisi verildi. İngiliz öğretmeni öldürdükten sonra, intihar girişiminde bulunan Mustafa G, hastanedeki tüm tetkikleri yapıldıktan sonra, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınarak, hakkında soruşturma başlatıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından, emniyete götürülen şüpheli, emniyetteki işlemlerinin bitmesinden sonra, İstanbul Anadolu Adliyesi’ne sevk edilerek, Savcılıkta ifadesi verdi. Savcılık tarafından yapılan inceleme sonucunda, Mustafa G, tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilmesi kararı gelirken, Mustafa G hakim karşısına çıktı. Hakim Mustafa G’nin “kasten öldürme” suçundan tutuklanması kararını verdi.

Katia Erorbay’ın bir çocuğu olduğu açıklandı!

Hayatını kaybeden İngiliz vatandaşı Katia Erorbay’ın, Hakan Erorbay ile evli olduğu bilgisine ulaşılırken, evliliklerinden bir de çocukları olduğu bilgisi verildi. Evli bir çocuklu Katia Erorbay’ı öldüren, Taksi şoförü Mustafa G’nin Katia Erorbay’a takıntılı biri olduğu sık sık okul çıkışına giderek İngilizce öğretmenini rahatsız ettiği bilgisi verildi.

Mustafa G, emniyette yapmış olduğu savunmasında, ise “aramızda kıskançlık yüzünden tartışma çıktı” diyerek açıklama yaptığı bildirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.