Sürücülere müjde: Yüzde 50 HGS indirim kampanyası duyuruldu!

Sürücülere müjde: Yüzde 50 HGS indirim kampanyası duyuruldu!

Akbank, araç sahibi müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ödemelerinde %50 indirim sunuluyor. Akbank Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilir ve yıl sonuna kadar bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Akbank Mobil uygulamasında bulunan Kampanyalar menüsündeki “1e1 Ayrıcalıklar Dünyası” programına katılmanız gerekiyor. "HGS Ödemelerinde %50 İndirim" kampanyasına tıklayıp "Programa Katıl" demeniz yeterli olacak. Programa katılmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacak.

Kampanya Ayrıntıları

Bu HGS indirim kampanyası, 31 Aralık 2024 tarihine kadar devam edecek. Akbank kredi kartları ile yapılan HGS yüklemelerinde %50 indirim uygulanacak. Ancak, her işlem başına en fazla 250 TL indirim kazanılabilir ve bu indirim aylık olarak 250 TL ile sınırlıdır.

Geçerlilik Şartları

Kampanya, Akbank kredi kartlarının hepsinde geçerli olup, yalnızca HGS yüklemelerinde kullanılabilir. Aynı gün yapılan tüm işlemler kampanyaya dahil edilecektir. Akbank müşterileri, bu kampanya ile HGS yüklemelerini daha avantajlı hale getirebilirler.

Kampanyanın Özellikleri

  • Kampanya Süresi: 31 Aralık 2024'e kadar geçerli
  • İndirim Oranı: %50
  • Maksimum İndirim Tutarı: İşlem başına 250 TL, aylık 250 TL
  • Geçerli Kartlar: Tüm Akbank kredi kartları
  • Geçerli İşlemler: Yalnızca HGS yüklemeleri

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz