Nissan ve Citroen'den inanılmaz kampanya!  Otomobil sektörünü şaşkına dönderdi.

Nissan ve Citroen'den inanılmaz kampanya! Otomobil sektörünü şaşkına dönderdi.

Nissan ve citroën'in SUV modelleri arasında yer alan iki otomobil çeşidi rakiplerini fiyat performans açısından geride bırakmış ha benziyor. İşte detaylar…

Otomobil sektöründeki fahiş fiyat artışları bir süredir yerine indirimlere bırakmış görünüyor. geçtiğimiz aylardan itibaren otomobil fiyatlarındaki düşüşler araç sahibi olmak isteyen veya aracını değiştirmek isteyen vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Araç sahibi olmak veya aracını değiştirmek isteyen vatandaşlara bir güzel haber de Nissan ve Citroen otomobil markalarından geldi. Özellikle SUV sektöründe Yapılan bu indirimler vatandaşın dikkatini yeterince çektiği gözlemlendi.

Nissan X-Trail otomobil fiyat listesi:

Nissan birçok modelinde indirim yapmaya devam ediyor. Bir indirimde SUV segmentinde bulunan X Trail modelinde yaptı. Yapılan bu indirimle birlikte yeni fiyat listeleri Bir Hayli cazip hale gelmiş durumda. Işte Nissan X-Trail otomobil fiyat listesi.

1.5 DIG-T 163PS X-Tronic CVT Skypack

Fiyatı: 2.314.800 TL

1.5 DIG-T 163PS X-Tronic CVT Platinum Premium

Fiyatı: 2.537.100 TL

Nissan'ın yapmış olduğu bu kampanyaya citroen'den de bir atak geldi.

Citroen C-4 otomobil fiyat listesi:

Nissan birçok modelinde indirim yapmaya devam ederken citroen'de bu indirimlere kayıtsız kalmadı. Citroen Geçtiğimiz günlerde birçok otomobil markasına kampanya yaptığını duyurmuştu. Bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Işte Citroen C-4 otomobil fiyat listesi.

1.2 PureTech 130 HP - EAT8 Feel Bold

Fiyatı: 1.299.000 TL

1.2 PureTech 130 HP - EAT8 Shine

Fiyatı: 1.382.000 TL

1.2 PureTech 130 HP - EAT8 Shine Bold

Fiyatı: 1.436.000 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum