Market alışverişleriniz 500 TL indirimli! Kampanya şartları açıklandı!

Market alışverişleriniz 500 TL indirimli! Kampanya şartları açıklandı!

Ziraat Bankası, banka kartı sahiplerine yönelik müthiş bir kampanya başlattı. Artık Ziraat kartı sahipleri, market alışverişlerinde toplamda 500 TL'ye varan indirim fırsatı yakalıyor.

Yeni Kampanya: Bankkart Sahiplerine 500 TL Hediye Para!

Son dönemde kamu bankalarının sunduğu avantajlı kampanyalar arasına bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası'nın yeni kampanyasıyla, banka kartı sahipleri market harcamalarında toplamda 500 TL hediye para kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya Detayları ve Şartlar

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu yeni kampanya, bankkart sahiplerine oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Kampanyaya katılabilmek için 1 Mayıs - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında bankkart sahiplerinin market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinde tek seferde yapacakları 1.000 TL ve üzeri her alışverişte 50 TL hediye para kazanmaları gerekiyor. Toplamda 500 TL hediye para kazanma fırsatı sunan bu kampanya, bankkart sahipleri için büyük bir avantaj olarak değerlendiriliyor.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanyaya katılmak oldukça basit. Bankkart sahipleri, Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr üzerinden kayıt yaptırabilirler. Ayrıca, MARKET500 yazıp 4757'ye SMS göndererek de kampanyaya katılım sağlanabilir. Katılım sağlandıktan sonra, alışverişlerde 500 TL'ye varan hediye paralarını kazanmak için Ziraat Bankası'nın anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kazanılan Hediye Paralar Nasıl Kullanılır?

Kazanılan hediye paralar, Bankkart'a anında yüklenecek ve bankkart sahipleri tarafından diledikleri zaman kullanılabilecek. Bu hediye paralar, bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de geçerli olacak.

Ziraat Bankası'nın bu kampanyasıyla, bankkart sahipleri için market alışverişlerinde büyük bir indirim fırsatı doğuyor. Kampanyadan yararlanmak için hemen kaydınızı yaptırabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!