KPSS'den en az 60 puan alanlar dikkat! Birçok pozisyona personel alımı yapılacak!

KPSS'den en az 60 puan alanlar dikkat! Birçok pozisyona personel alımı yapılacak!

Namık Kemal Üniversitesi, yeni personel alımı için hazırlıklara başladı. İşte, başvuru şartları ve detaylar:

Başvuru Şartları

Adayların, 657 DM’K'daki şartları taşıması gerekiyor. Bunun yanı sıra, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, TCK’da yer alan suçlardan mahkumiyetlerinin olmaması, askerlikle ilişiklerinin bulunmaması, akıl hastalığı veya vardiyalı çalışmaya engel bir durumun olmaması gerekiyor. Ayrıca, adayların 2022 yılı KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Nitelikler ve Alınacak Pozisyonlar

Namık Kemal Üniversitesi, farklı pozisyonlarda personel alacak. İşte, alınacak pozisyonlar ve başvuru nitelikleri:

  • 6 adet Hemşire alımı için Hemşirelik mezunu olmak gerekiyor.
  • 1 adet Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Hizmetleri) alımı için Ameliyathane Hizmetleri Teknikerliği mezunu olmak gerekiyor.
  • 3 adet Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu olmak gerekiyor.
  • 2 adet Röntgen Teknisyeni (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) alımı için Tıbbi Görüntüleme Teknikleri mezunu olmak gerekiyor.

Başvuru Süreci

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için başvurular, 4 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek. Adaylar, başvuru işlemlerini şahsen Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'na yapabilecekler.

Bu alımlar, üniversitenin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Adaylar, belirtilen tarihler arasında başvurularını tamamlayarak bu önemli fırsattan yararlanabilirler.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz