KPSS şartsız en az lise mezunu personel ilanı yayımlandı!

KPSS şartsız en az lise mezunu personel ilanı yayımlandı!

İŞKUR KPSS şartı aramadan personel alımı yapacağını duyurdu. Lise mezunuysanız yüksek maaşla çalışmaya başlayabilirsiniz. KPSS puanına bakılmayacak.

Didim belediyesinin KPSS şartsız personel alımları başladı!

Didim Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan son ilanlara bakıldığında belediye bünyesine 56 personel alımı yapılacağını duyurdu. Alımların olacağı bölümler; Fotoğrafçı kadrosu için 2 kişi, Temizlik görevlisi için 34 kişi, Büro Personeli kadrosu için 1 kişi, Şoför kadrosu için 11 kişi, Beden İşçisi kadrosu için 8 kişi olmak üzere yapılacak.

Başvuru yapacak kişilerin şartları olarak 18 yaşını doldurması, kamu haklarından mahrum edilmemesi, Didim'de ikamet ediyor olması, emeklilik hakkı kazanmaması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, özel şartları taşımaları gibi birçok şart gerekiyor. Başvuru tarihleri ise 17 Mayıs ile 21 Mayıs tarihleri arasında [email protected] adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor. Başvuru yapacak adayların kimlik kartı fotokopisi, sürücü belgesi fotokopisi, özgeçmiş, ikametgâh belgesi, vesikalık fotoğraf iletmeleri gerekiyor. Alımlarla ilgili detaylı bilgiler Didim Belediyesi’nin web sitesi üzerinden paylaşılacağını belirtti.

Didim belediyesinin işçi alım Kontenjanları ve gereklilikleri

  • Fotoğrafçı Kadrosu, kişi Sayısı olarak 2, Görev Tanımı olarak ise belediyenin çeşitli etkinlik ve faaliyetlerinde fotoğraf çekimi yapması gerektiğini belirtti.
  • Temizlik İşçisi Kadrosu, kişi Sayısı olarak 34, Görev Tanımı olarak ise belediye sınırları içinde genel temizlik işlerinden sorumlu olması bekleniyor.
  • Büro Personeli Kadrosu kişi Sayısı olarak 1, Görev Tanımı olarak ise belediyenin büro işlerinde çalışmak, evrak takibi yapmak ve ofis düzenini sağlanması bekleniyor.
  • Şoför Kadrosu kişi Sayısı olarak 11, Görev Tanımı olarak ise belediyenin araçlarını kullanmak ve nakliye işlemlerini gerçekleştirmek. Özel Şartında ise B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Beden İşçisi Kadrosu, kişi Sayısı olarak 38, Görev Tanımı olarak ise belediyenin saha işlerinde çalışmak, fiziksel güç gerektiren görevleri yerine getirmek.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz