İŞKUR üzerinden sağlık sektörü için 894 personel alımı yapılacak! KPSS şartı yok!

İŞKUR üzerinden sağlık sektörü için 894 personel alımı yapılacak! KPSS şartı yok!

İŞKUR, Türkiye genelinde hastanelere 894 sağlık personeli alımı gerçekleştirecek. Bu alımlar, ambulans şoförleri, acil tıp teknisyenleri (ATT), hemşireler ve paramedikleri kapsıyor. Ayrıca KPSS şartı aranmayacak. İşte başvuru detayları...

İŞKUR'un sağlık alımları, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmayı ve vatandaşlara daha hızlı müdahale imkanı sunmayı amaçlıyor. Bu yeni sağlık çalışanları, hastanelerin acil servislerinden yoğun bakım birimlerine kadar çeşitli alanlarda görev alacak.

Alım Yapılacak Pozisyonlar ve Kontenjanlar

  • 14 Ambulans Şoförü
  • 75 Acil Tıp Teknisyeni (ATT)
  • 641 Hemşire
  • 164 Paramedik

Başvuru Koşulları ve Süreci

Başvurular için KPSS şartı aranmıyor ve en az ilkokul mezunu olanlar başvurabilecek. İlgilenen adaylar, İŞKUR'un resmi web sitesi üzerinden veya en yakın İŞKUR hizmet merkezine başvurularını yapabilecekler. Detaylı bilgi ve başvuru süreci için aşağıdaki linkler kullanılabilir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İlgili linkler üzerinden başvurular yapılabilir. Adaylar öncelikle İŞKUR girişi yaparak ilanlara başvuruda bulunabilirler. Başvuru öncesinde şartların dikkatlice okunması ve gereken belgelerin hazırlanması önemlidir.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz