İş Bankası acil nakit ihtiyacı olanlara anında 100 bin TL kredi veriyor!

İş Bankası acil nakit ihtiyacı olanlara anında 100 bin TL kredi veriyor!

Özellikle acil nakit ihtiyacı olanlar için İş Bankası'nın sunduğu 100.000 TL'lik anında hazır kredi fırsatı, uzun vadeli ve hesaplı ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. İşte detaylar...

Elektronik alışverişten eğitim harcamalarına, ulaşımdan sağlık masraflarına kadar geniş bir yelpazede kullanılabilen bu kredi, kişiye özel esnek geri ödeme planlarıyla bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Hızlı ve Kolay Başvuru İmkanı

İş Bankası'nın dijital temas noktaları aracılığıyla yapılabilen anında kredi başvurusu, 250.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamanıza olanak tanıyor. Başvurunuzun onaylanmasının ardından, kredi tutarı otomatik olarak hesabınıza aktarılıyor ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Bu sayede, şube ziyaretine gerek kalmadan ve 7/24 herhangi bir yerden kolayca kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi Özellikleri ve Başvuru Kolaylığı

İş Bankası'nın 100.000 TL'lik anında kredisi şu özelliklere sahip:

  • 100.000 TL ve üzeri krediler 12 ay vadeyle taksitlendiriliyor.
  • 50.000 TL ile 100.000 TL arası krediler için 24 ay vade, 50.000 TL ve altındaki krediler için ise 36 ay vade uygulanıyor.
  • Özel durumlarda vade süresi şube ile görüşülerek esnetilebiliyor.

Kredi başvurusu yapmak da oldukça kolay! İş Bankası'nın işcep uygulaması aracılığıyla veya SMS yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için işcep uygulamasına giriş yaparak “krediler” kategorisinden “kredim hazır” menüsüne ulaşabilir veya cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamak ve uygun ödeme seçenekleriyle bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamak için İş Bankası'nın sunduğu bu özel fırsattan yararlanabilirsiniz. Başvurunuzu hemen yapın ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın!

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz