İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı

MEB İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı

Kahramanmaraş - Nurhak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Kazım Bozkurt Natandı. Onikişubat İlkokulunda müdür olarak görev yaparken Nurhak İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine getirilen Bozkurt görevine başladı.

Kazım Bozkurt Kimdir?

1969 yılında Afşin’de doğdu. İlkokulu Bakraç’ta bitirdikten sonra hıfzını Afşin Merkez Kur’an Kursunda tamamladı. Ortaokul ve Liseyi İstanbul İmam Hatip Lisesi’nde bitirdi. 1995 Yılında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdikten sonra, aynı yıl Niğde ili Altunhisar ilçesi keçikalesi Kasabası Selçuk İlkokuluna atandı. Daha sonra Malatya Darende Mehmet İzzetpaşa İlkokulunda 8 yıl görev yaptı. Bitlis, Afşin ve Elbistan’da çeşitli okullarda sınıf öğretmeni ve idareci olarak çalıştı. Sütçü İmam Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi,Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi üzerinde yüksek lisansı tamamladı. İlim Yayma Cemiyeti Afşin Şubesi kurucu üyeliği, kısa adı AFİMDER olan Afşin İmam Hatip Mezunları Derneği kurucu üyeliği ve çeşitli STK´larda kurucu üyelik ve başkanlık yaptı. 2015/2020 yılları arasında Onikişubat İlçesi İsmail Kurtul İlkokulunda 5 yıl okul müdürü olarak görev yaptı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.