Hüseyin Yücel Hasan Arat Başkanlığındaki Yönetimde Beşiktaş 2. Başkan adayı oldu.

Hüseyin Yücel Hasan Arat Başkanlığındaki Yönetimde Beşiktaş 2. Başkan adayı oldu.

Hüseyin Yücel Hasan Arat Başkanlığındaki Yönetimde Beşiktaş 2. Başkan adayı oldu.

Bahçeşehir Üniv. Mütevelli Heyeti Başkan V. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel , Beşiktaş Başkanlığına aday olan Hasan Arat'ın yönetiminde 2. Başkan adayı oldu.

Hüseyin Yücel ve Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat'ın konu ile ilgili açıklamaları.

Hüseyin Yücel:

Bütün hayatımı Beşiktaş'a, spora ve eğitime verdim.

Bugün Beşiktaş 2. Başkan adayı olarak size 3 söz veriyorum;

1. Beşiktaş Üniversitesi altyapısını oluşturacak Beşiktaş Akademi'yi kuracağız 2

. Akatlar salonumuzu yeniden inşa edeceğiz

3. Beşiktaş Basketbol takımımızla Euroleague’de yer alacağız. Hayal etmek başarının yarısıdır.

Sayın Başkanımız Hasan Arat'ın da dediği gibi "Beşiktaş'ı sadece Beşiktaşlılar yönetir"

gah6ramxoaa4wiy.jpeg

Hasan Arat:

Değerli Beşiktaşlılar, Yönetimimizde 2. Başkan olarak görev yapacak çok önemli bir ismi sizlerle paylaşmak istiyorum:

Bahçeşehir Üniv. Mütevelli Heyeti Başkan V. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel Hayatını Beşiktaş'a, spora ve eğitime adayan Hüseyin Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı. Beşiktaşımız için çıktığımız bu yolda kendisine başarılar diliyorum. Hüseyin Yücel kimdir? Hüseyin Yücel, Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Fransa’da Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi Ekonomi ve İşletme bölümlerinde lisans eğitimini tamamladı. Türkiye’ye dönen Yücel, aile şirketlerinde icra ettiği farklı görevlerin ardından Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları’nın İcra Kurulu Başkanlığı'nı üstlendi. 2017 yılında eğitimin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğü sporu, öğrencilere sevdirmek amacıyla Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı’nı kurdu. Takım, ilk yılında Süper Lig’e çıktı, 2022 yılında ise FIBA Europe Cup şampiyonu oldu. Hüseyin Yücel, daha önce Kulübümüzde Yönetim Kurulu Üyesi ve Asbaşkan olarak görev yaptı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Yücel, iki çocuk babası, İngilizce ve Fransızca biliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum