Fatih Altaylı'dan Onur Şener cinayeti tepkisi: Bu alçaklar devlet memuru, kim bilir kimin torpillisi!

Fatih Altaylı'dan Onur Şener cinayeti tepkisi: Bu alçaklar devlet memuru, kim bilir kimin torpillisi!

"Eskiden mafya mensuplarının yaptığını, şimdi devlet memurları yapıyor!"

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ankara'da bir eğlence mekanında üç kişinin istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle müzisyen Onur Şener'i öldürmesini köşesine taşıdı. Altaylı, katil zanlılarının bürokrat olduklarına dikkat çekerek, "Eskiden mafya mensuplarının yaptığını, şimdi devlet memurları yapıyor" dedi. 

Geçmişte sanatçılara yapılan saldırılardan örnek veren Altaylı'nın yazısının bir bölümü şöyle:

"Bülent Ersoy da istek şarkısını okumadığı için vurulmuş, bir böbreğinden olmuştu. Muazzez Ersoy’u da kendisine yollanan şampanyayı geri çevirdiği için vurmuşlardı. Özcan Deniz’i ise Meleğim şarkısını söylemediği için. Bu memlekette Filiz Akın gibi bir hanımefendinin bile sahnede mafya babası tarafından bıçaklatılmışlığı vardır. Ama bu işleri hep mafyatik kişiler, suç dünyasının ünlü veya ünsüz tipleri yapardı.

Haluk Levent'ten öğrendiğimize göre bu kez bir şarkıcıyı öldürenler 'devlet memuru'. İkisi Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş. Biri ise TAİ’de mühendis. Eskiden mafya mensuplarının yaptığını, şimdi devlet memurları yapıyor.

Olay vahim, olay korkunç, olay rezalet.  Ama bu da bir diğer vahamet.  Bu çakallar, bu alçaklar devlet memuru, kamuda çalışıyor. Kim bilir kimin torpillisi, kim bilir kimin nesi! Anlayın devletin düşürüldüğü hali." 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.