Arda Güler’in Antrenmanı Üzerine Yapılan Yorumlara TFF’den Açıklama

Arda Güler’in Antrenmanı Üzerine Yapılan Yorumlara TFF’den Açıklama

Arda Güler’in Antrenmanı Üzerine Yapılan Yorumlara TFF’den Açıklama

A Millî Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bu görüntüler ve yorumlar hakkında bir açıklama yaptı.

Antrenman öncesinde milli futbolcumuz Arda Güler’in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır.

İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı linear çalışmasına yönlendirilmiştir.

TFF, kalbi Türk Millî Takımı için atan sağduyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatmıştır.

Bu haber metni, Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklamalarını ve sosyal medyada dolaşıma sokulan video hakkındaki bilgileri özetlemektedir. Başka eklemeler veya düzenlemeler yapmamı ister misiniz?

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

4 Yorum