Araç sahipleri çok sevinecek: Bankadan HGS yüklemelerinde yüzde 50 indirim fırsatı!

Araç sahipleri çok sevinecek: Bankadan HGS yüklemelerinde yüzde 50 indirim fırsatı!

Bayram tatiline hazırlananlar için sevindirici bir haber var! Akbank, HGS yüklemelerinde büyük bir avantaj sunuyor. Artık Akbank kredi kartı sahipleri, HGS yüklemelerinde yüzde 50 indirimden faydalanabilecekler.

Kampanya Detayları

Akbank tarafından sunulan bu indirim fırsatı, 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Akbank kredi kartlarıyla HGS etiketi alıp yüklediklerinde %50 indirimden faydalanabilecekler. Ancak, indirim miktarı aylık 250 TL ile sınırlı olacak. Kampanya sadece Akbank kredi kartı sahiplerine özel olup, aynı gün içinde yapılan işlemler de kampanyadan faydalanabilecek.

Tasarruf ve Kolaylık

Bu indirim kampanyası, araç sahiplerine büyük bir tasarruf sağlayacak ve seyahatlerini daha ekonomik hale getirecek. Bayram öncesi ve sonrası yoğun seyahat dönemlerinde özellikle önemli olan bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Akbank’ın resmi web sitesinden kampanya detaylarına ve şartlarına ulaşabilirler.

Akbank’ın başlattığı HGS indirim kampanyası, bayram öncesi seyahat edecek olanlar için büyük bir avantaj sunuyor. Bu fırsatı kaçırmamak ve tasarruf etmek isteyen araç sahipleri için ideal bir seçenek olabilir. Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek ve detayları öğrenmek için Akbank’ın resmi web sitesini ziyaret etmekte fayda var