Ziraat Bankası, market alışverişlerine özel iade kampanyası başlattı

Ziraat Bankası, market alışverişlerine özel iade kampanyası başlattı

Zam dönemlerinde vatandaşların bütçelerini zorlayan yükselişler, özellikle market alışverişlerinde kendini gösteriyor. Bu kapsamda, Ziraat Bankası, Bankkart kullanıcılarına yönelik özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında market alışverişlerine yönelik 400 TL'ye varan geri ödeme fırsatı sunuluyor.

Kampanya detayları ve nasıl faydalanılır?

Bankkart kullanıcıları, 15 Nisan'dan 30 Nisan 2024'e kadar geçerli olan bu kampanyaya katılarak, 750 TL ve üzeri alışverişlerinde 400 TL'ye kadar geri ödeme fırsatından yararlanabilecekler. Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasını kullanabilir veya “MARKET400” yazarak 4757 numaraya SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız satın almadan önce promosyona kayıt olmanız gerekmektedir. Anlaşmalı marketler, bakkallar, kasaplar, manavlar ve şarküterilerde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde Bankkart Lirası kazanma şansı bulunuyor. Bankkart Lira ile toplamda 400 TL'ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.Kampanya koşulları ve iade süreci

Kampanya kapsamında e-ticaret işlemleri geçerli değil ve alışverişler Bankkart ile anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS cihazları üzerinden yapılmalıdır. Aynı gün içinde aynı işyerinden birden fazla alışveriş yapılması durumunda, sadece ilk alışveriş kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar, anında kartlara aktarılacak ve müşteriler, kampanya süresince en fazla 400 TL Bankkart Lira kazanabilecekler. Kampanya son katılım tarihi 30 Nisan 2024 olarak belirlendiğinden, bu tarihe kadar başvuruda bulunanlar, nakit iade avantajından yararlanabileceklerdir.