Milli Emlak’tan KDV’den muaf arsa satışı duyurusu geldi! Birçok ilde arazi satışları yapılacak!

Milli Emlak’tan KDV’den muaf arsa satışı duyurusu geldi! Birçok ilde arazi satışları yapılacak!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, birbirinden farklı avantajlarla birçok ilde arazi satışları yapılacağını yayınlayarak, kamuoyuna duyurdu. İşte sizlerle, Nisan ayının gerçekleştirilecek olan satışlar ile ilgili bilgiler....

Son dönemlerde oldukça talep gören, Milli Emlak ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Üstelik araziler için belirlenen tahmini fiyatlar 26.100 TL ila 220.720 TL aralığında olması bekleniyor. “Peki Milli Emlak hangi illerde arazi satışları yapıyor? Milli Emlak arazi satışları ile ilgili bilgileri nereden ve nasıl öğrenebilirim?” diyorsanız eğer, haberimizin devamında bu sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Milli Emlak Niğde ve Erzincan için arazi satış ilanı yayınladı!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Niğde ve Erzincan illerinde bulunan arazileri KDV muafiyeti kapsamında, satışa sunulacağını duyurdu. Milli Emlak aracılığıyla yayınlanan ilan detaylarında arazi satışları ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Niğde merkezde satılık arazi ilanı ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Tahmini İhale Bedeli: 98 bin TL

Teminat Bedeli: 24 bin 500 TL

Arazi: 1.400,00 m²

İhale Tarihi:30 Nisan 2024

İhale Saati: 15:20

İhale iletişim bilgileri: Niğde İl Müdürlüğü web sitesinde ulaşılabilir.

Erzincan İliç’te satılık arazinin ilanı ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

Tahmini İhale Bedeli: 26 bin 100 TL

Teminat Bedeli: 7 bin 830 TL

Arazi: 3.254,58 m²

İhale Tarihi: 29 Nisan 2024

İhale Saati: 15:10

İhale İletişim bilgileri: Erzincan İl Müdürlüğü web sitesinde ulaşılabilir.

Milli emlak aracılığıyla yayınlanan arazi satışı ile ilgili daha kapsamlı bilgileri Milli Emlak Niğde ve Erzincan arazi ilana giriş yaparak arama kısmına il ve satış bilgilerini yazarak öğrenebilirsiniz.

Milli Emlak ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Milli Emlak resmi sitesi üzerinden yayımlanan arsa, arazi, konut gibi taşınmazlarla ile ilgili bilgileri, Milli Emlak’ın resmi sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Milli Emlak’ın sitesine giriş yaparak, bulunduğunuz ilde satılık arsa olup olmadığını kontrol ederek, bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunulan arsa, arazi, konut gibi taşınmazlar için başvuru yapabilirsiniz.