Halkbank'tan akaryakıt alışverişlerinize indirim! 200 TL hediye!

Halkbank'tan akaryakıt alışverişlerinize indirim! 200 TL hediye!

Halkbank, Mayıs ayı boyunca Paraf kart sahiplerine yönelik özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya, akaryakıt harcamalarında önemli indirimler sunarak tüketicilere avantaj sağlamayı amaçlıyor.

Kampanya Detayları:

Halkbank'ın yeni kampanyası, Paraf kartıyla Aytemiz istasyonlarında yapılan akaryakıt alımlarına özel indirimler içeriyor. Kampanya, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak ve Paraf kart sahiplerine 200 TL'ye varan ParafPara kazanma fırsatı sunacak.

İndirim Koşulları:

Paraf kartıyla Aytemiz istasyonlarında tek seferde 750 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapılması durumunda 200 TL ParafPara kazanılacak. Katılım için Paraf Mobil uygulamasından veya cep telefonundan SMS ile başvuru yapılması gerekiyor.

Detaylı Bilgi:

  • Kampanya 16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kazanılan ParafPara'lar, işlem yapılan kartta ertesi gün yüklenecek ve 10 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 200 TL ParafPara kazanabilir.

Son Kullanım Tarihi:

Kazanılan ParafPara'ların son kullanım tarihi 10 Ağustos 2024 saat 21:59 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra kullanılmayan ParafPara'lar geri alınacaktır.

Katılım Yöntemi:

Kampanyaya katılmak için Turkcell, Vodafone, TürkTelekom, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralardan 3404'e (KKTC için 3444'e) ücretsiz SMS gönderilebilir.

Kampanyaya Dahil Kartlar

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Genç, Paraf Kadın, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Halkbank'ın bu kampanyasıyla Paraf kart sahiplerine akaryakıt harcamalarında büyük avantajlar sunuluyor. Kaçırmamanızı öneririz!

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz