Emeklileri sevindirecek hamle: İşte yeni rakamlar!

Emeklileri sevindirecek hamle: İşte yeni rakamlar!

İş Bankası, emekli promosyon rakamlarını güncelledi ve milyonlarca emekli vatandaş için yeni fırsatlar sunuyor. Yeni promosyon rakamlarıyla birlikte emekliler, maaşlarını İş Bankası'na taşıyarak büyük avantajlar elde edebilecekler.

Yeni promosyon rakamları nasıl?

İş Bankası'nın yeni emekli promosyon rakamları, emekliler arasında büyük ilgi uyandırdı. Şu şekilde:

  • 10.000 TL'ye kadar olan maaşlar için 5.000 TL,
  • 10.000 TL - 15.000 TL arası maaşlar için 8.000 TL,
  • 15.000 TL - 20.000 TL arası maaşlar için 10.000 TL,
  • 20.000 TL ve üzeri maaşlar için ise 12.000 TL.

Bu rakamlar, emeklilerin banka tercihlerini İş Bankası'ndan yana yapmalarını teşvik ediyor.

SGK emeklileri için sunulan bu promosyonlarla birlikte, İş Bankası müşterileri birçok ayrıcalıktan yararlanıyor. Emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor ve bankanın geniş şube ağından, Bankamatikleri ve dijital kanallarından kolayca faydalanabiliyorlar.

SGK emeklileri, 28 Mart - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ilk emekli maaş ödemesini İş Bankası'ndan almak veya mevcut emekli maaşlarını İş Bankası'na taşımak suretiyle bu promosyonlardan yararlanabilirler. Başvurular, İş Bankası'nın şubeleri, İnternet Şubesi ve İşCep uygulaması üzerinden kolayca yapılabilmektedir.

İş Bankası'nın yenilenen emekli promosyonları, emeklilere finansal anlamda önemli avantajlar sağlıyor ve milyonlarca emekli vatandaş için güçlü bir tercih sebebi oluşturuyor. Bu sayede, emekliler bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor, yaşam standartlarını daha da yükseltebiliyorlar.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

12 Yorum