Sınava 1 gün var hala gözetmen bulunamadı

Sınava 1 gün var hala gözetmen bulunamadı

19 Kasım Cumartesi günü , öğretmenlerin ve sendikaların tüm itirazlarına rağmen yapılacak olan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı’na hala gözetmen bulunamadı.

Farklı il ve ilçelerdeli milli eğitim müdürlükleri okul idarelerine ve öğretmenlerine gözetmen olarak görev almaları için çağrıda bulunuluyor. 

İşte o gelen mesaj :

Sayın Müdürlerim,19.11.2022 Cumartesi günü yapılacak olan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavında ....... okullarında görev almak isteyen öğretmenlerin sınav görev talep formu *http://meb.ai/UaWqtft* linkinde mevcuttur. Bu sınavda sınav görevi olan veya  MEBBİS sınav görev yasağı olanlara sınav görevi sistem tarafından verilememektedir. Talebin fazla olması durumunda talep geliş sırasına göre sınav görevi resen yazılacaktır. Resen yazılan sınav  görevlerinde iade ve iptal yapılamamaktadır. Görevler en fazla açık bulunun okullardan başlamak üzere  sıra ile yazılacaktır. Sınav görev taleplerinizi forma tek seferde giriş yapınız. İkinci bir talep formu doldurmayınız. Ücretli öğretmenlere MEBBİS kaydı olmadığı için sınav görevi verilememektedir. Görev talepleri tamamlandığında form kapatılacaktır.Kadrolu öğretmenlerimize duyuru yapılması gerekmektedir. Teşekkür ederim.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.