Okulda kendisine özel tuvalet yaptırdı!

Okulda kendisine özel tuvalet yaptırdı!

Düzce Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner, okula kendisine özel tuvalet yaptırdı: Müdür WC

Gün geçmiyor ki milli eğitimde bir skandala daha imza atılmasın. Bugünkü gündemimiz kendine özel tuvalet yaptıran okul müdürü.

Düzce Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner, okula kendisine özel tuvalet yaptırdı: Müdür WC

Şıralık Mahallesi’nde bulunan Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Çiner’in, okulda kendisine 50 bin liralık harcamayla özel WC yaptırdığı iddia edilirken, skandal bir velinin sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı.

Okul Müdürü Suzan Çiner, 2022- 2023 eğitim öğretim yılı başlamadan önce okulda yapım ve onarım çalışmaları sırasında kendisine özel WC yaptırdı. WC’nin kapısını kırmızı kaplama ile kaplattı ve üzerine müdür yazdı. WC’nin anahtarı sadece kendisine bulunan Çiner’in WC masrafı için ise 50 bin lira harcama yaptığı, harcamanın ise okul giderlerinden ödendiği iddia edildi.

TEPKİLER

Görüntünün sosyal medyada yapılmasıyla birlikte tepkiler yükselmeye başlayınca okul müdiresi Sazan Çiner, reklam ve kaplama işi yapan bir firmaya kapının üzerindeki kırmızı kaplamayı söktürerek aynı kapıya başka bir kaplama yaptırdı ancak lüks WC'nin durduğu öğrenildi.

SANKİ WC DEĞİL KOZMİK ODA

Diğer yandan iddiaları araştırmak için okula giden Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri anahtarı olmadığı gerekçesiyle WC'ye giremedi. WC'nin oldukça pahalı fayanslarla hazırlandığı öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.