MEB'e Yeni Genel Müdür Atandı

MEB'e Yeni Genel Müdür Atandı

Kamuajans.com - Milli Eğitim Bakanlığında Genel Müdür ataması yapıldı. Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne Bayburt doğumlu Uludağ Üniversitesi mezunu ve halihazırda Sivas Vali Yardımcılığı görevini yürüten Salih AYHAN atandı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

  Salih AYHAN atamasını kişisel facebook hesabı üzerinden duyurdu. Aynı açıklamasını twitter üzerinden de paylaşan AYHAN, Sivas Milletvekili de olan Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ'a teşekkür ettti.

   AYHAN kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; "Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanmış bulunmaktayım. Öncelikle bu göreve layık gören ve beraber çalışmaktan onur duyduğum Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ beye, hükümet yetkililerimize ve milletvekillerimize arz-ı şükran ederim. Gerek mesaj yoluyla, gerek arayarak, gerekse sosyal medya yoluyla tebriklerini ve hüsn-ü zanlarını ileten dostlarıma teşekkür ederim. Gönül ister ki, herkese cevap vereyim lakin o kadar yoğunluk var ki dönüş yapamadıklarım haklarını helal etsin... Rabbim bu görevi hakkımızda hayırlı eylesin. Bizlere inanan ve güvenenleri sizlerin de dualarıyla inşallah mahcup etmeyeceğiz. Ülkemize ve milletimize gece gündüz hizmete devam edeceğiz. Hepinizden Allah razı olsun. Selam ve dua ile...

diyerek yeni görevine başladığını duyurdu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.