MEB'de Müdür Yardımcılığına Başvuracak Öğretmenlere Uyarı

MEB'de Müdür Yardımcılığına Başvuracak Öğretmenlere Uyarı

Kamuajans.com - 2017 Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yönetmelikte, müdür yardımcılığına başvuru yapacak öğretmenleri ilgilendiren çok önemli bir ayrıntı vardı.

Kamuajans.com - Müdür yardımcılığına başvuracak öğretmenlerin, yönetmelikte bulunan maddeyi dikkate alıp ona göre başvuru yapmaları daha iyi olacaktır.<br />

<br />

İşte MEB'in ilgili kılavuz maddesi<br />

<br />

''Elektronik başvurularda adayların bilgileri MEBBİS’ ten alınacağından MEBBİS bilgilerinin güncel, doğru, eksiksiz ve tam olması gerekmektedir. Adaylar, güncelleme işlemlerini başvurular bitmeden önce yapmak zorundadır. Başvurular bittikten sonra yapılacak güncelleme istekleri dikkate alınmayacaktır. Adaylar MEBBİS bilgilerinin güncellenmesinden sorumludur.''

<br />

Bu maddeden de anlaşıldığı üzere başvuru yapacak öğretmenlerin MEBBİS bilgilerini kontrol ederek, yanlışlıkları düzelttirmeleri gerekmektedir.

<br />

<a href="http://kamuajans.com">KamuAjans.com</a> - Özel Haber

<br />

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.