MEB Eğitim Kurumlarına Yöneticilik Başvuru Süresi Uzatıldı

MEB Eğitim Kurumlarına Yöneticilik Başvuru Süresi Uzatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Eğitim Kurumlarına Yöneticilik Başvuru Süresi Uzatıldı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, okul ve eğitim kurumlarına yapılacak olan yönetici görevlendirmelerinin puanlardaki küsurat farkı nedeni ile uzatıldığı duyuruldu. Peki yönetici başvuru süresi hangi tarihe uzatıldı?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2022 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yöneticilik Başvuru Süresi Uzatıldı

MEB tarafından yöneticilik başvuru süresinin uzatıldığına yönelik olarak yapılan açıklama şöyle:

EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİ BAŞVURU TARİHİ UZATILDI

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği hükümleri gereği hazırlanan 2022 Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimi çerçevesinde 19-25 Ağustos 2022 tarihleri arasında "Tercihlerin alınması" öngörülmüştü.

Yönetici adaylarından bazılarının puanlarında küsurat farkı olduğu ve bunun düzeltilmesine yönelik 23.08.2022 tarihinde e-posta gönderilmiştir.

Ancak, illerimizden bu düzeltmelerin tamamlanamadığı yönünde geri bildirimler alındığından "Tercihlerin alınması" (başvuru) ekranının 28 Ağustos 2022 tarihi saat 23:59a kadar açık kalması sağlanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.