Ara Tatilde Öğretmen Çalıştıran Final Okulları Yöneticisi Daha büyük sorunları olan okullarla ilgilenin" dedi

Ara Tatilde Öğretmen Çalıştıran Final Okulları Yöneticisi Daha büyük sorunları olan okullarla ilgilenin" dedi

Yasak olmasına rağmen ara tatilde eğitim öğretim faaliyetine devam eden Ümraniye Final Okulları yöneticisi, kendilerine yasağı hatırlatan Öğretmen Sendikası temsilcilerine "Daha büyük sorunları olan okullarla ilgilenin" dedi.

Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası (Öğretmen Sendikası) temsilcileri, yasak olmasına rağmen ara tatilde eğitim öğretim faaliyetine devam eden Ümraniye Final Akademi Anadolu Lisesi ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Öğretmen Sendikası temilcileri, görüştükleri kurum yöneticisine Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı hiçbir okulun ara tatilde eğitim ve öğretime devam edemeyeceğini, bunun bir suç olduğunu hatırlattı.

Kurum yöneticisi ise ek binada okul dışında kurs da olduğunu, öğrencilerin ve öğretmenlerin okulla değil kursla ilgili olduğunu söyledi.

Kurum yöneticisi: “Daha büyük sorunları olan okullarla ilgilenin”

Sendikanın görüştüğü kurum yöneticisi, sendika temsilcilerine sendikalarının özel sektörde çalışan öğretmenler için oldukça iyi çalışmaları olduğunu söyledi. Bu alandaki öğretmenlerin böyle bir çalışmaya ihtiyacı olduğunu ifade eden kurum yöneticisi, kendileriyle uğraşılmasındansa daha büyük sorunları olan okullardaki öğretmenlerin sorunlarıyla uğraşılmasını “nasihat etti”.

İHA

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.