17 bin liralık promosyona red cevabı! Beklentiyi karşılamadı !

17 bin liralık promosyona red cevabı! Beklentiyi karşılamadı !

Momentum arttıkça promosyon yarışmasının momentumu da artar. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 17 bin liralık promosyonu beklentilerin altında kaldığını söyleyerek reddetti. Ayrıntılar burada

Promosyon ihalesinde sürekli kayıt altına alınırken eski sözleşme iptal edilerek yeni ihaleye çıkıldı.

Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü'nün teklif ettiği 17.000 TL'lik promosyon teklifi yetersiz görülerek reddedildi. Gaziantep Memur Sen Şube Başkanı Ahmet Gök, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

''Banka maaş promosyonunun Bugün yapılan yeni ihalesinde en yüksek teklif 17.000 TL olmuş, bu teklif İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, yetkili sendika Eğitim-Bir-Sen ve diğer eğitim sendikaları tarafından beklentileri karşılamadığı için kabul edilmemiştir...'' ifadelerini kullandı.

Ahmet Gök ayrıca 2023 Ocak ayında oluşacak maaş ve ücret artışlarını avantaja dönüştürmek için o zamanda yeni bir ihale planladıklarını açıkladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.