Diyanet Görevlileri İle İstişare Toplantısı Yapıldı

Diyanet Görevlileri İle İstişare Toplantısı Yapıldı

KamuAjans.Com-Aksoy İmam Hatip Ortaokuluna yakın mahallelerdeki camilerde görev yapan diyanet görevlileri ile istişare toplantısı yapıldı.

İdeal, birikimli ve nitelikli bir imam hatip neslinin yetişmesi için İmam Hatip Ortaokullarında okuyan öğrencilerin Temel Dini Bilgileri ve Kur’an eğitimini küçük yaşlardan itibaren almasının çok önemli olduğunu söyleyen okul müdürü Mahmut Balcı öğrencilerin okul dışındaki vakitlerde okulumuza yakın mahallelerde görev yapan diyanet görevlilerinin bulunduğu camilere yönlendirileceğini, bu sayede öğrencilerin kendilerini daha iyi geliştirmelerinin mümkün olacağını söyledi.

Esenler Oruçreis, Turgutreis ve Bağcılar Yüzyıl mahallesindeki camilerde görev yapan diyanet görevlileri de Aksoy İmam Hatip Ortaokulunun ev sahipliği yaptığı istişare toplantısının iyi bir fikir olduğunu ve görev yaptıkları camilere gelecek öğrencilere, davet edilmeleri halinde okul ortamında da öğrencilere daha fazla yardımcı olacaklarını söylediler.

Okul aile birliği başkanı Selim Arının da katıldığı istişare toplantısı 15 Temmuz darbesine karşı direnişi yansıtan fotoğrafların yer aldığı 15 Temmuz Tabelasının önünde öğrencilerle birlikte çekilen fotoğraf ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.